Usługi

Pyłek pszczeli czyli pierzga, Wosk pszczeli, Propolis, kit pszczeli, Mleczko pszczele

Mniej słodka od miodu, od dawien dawna wykorzystywana była w fitoterapii i… kosmetyce. Zawiera mnóstwo cennych związków bioaktywnych (witamin i minerałów) i dlatego dla pszczół jest niezastąpionym pokarmem białkowo-witaminowym o dużej koncentracji minerałów i składników…

Miód jest nie tylko pyszny, ale ma również właściwości prozdrowotne. Który inny smakołyk rozcieńczony i podany na zimno działa przeciwbiegunkowo, a bardziej stężony i lekko podgrzany zwalcza zaparcia i poprawia trawienie?

Miód jest nie tylko smaczny, ale ma również właściwości prozdrowotne. To jest prawda oczywista ale oczywiście należy do smakołyków, rozcieńczony i podany na zimno, działa przeciwbiegunkowo, a bardziej stężony i lekko…

trzmiel

Rośliny miododajne nazywane są często pożytkiem pszczelim. Mają one wykształcone miododajne kwiaty o różnorodnych kolorach i zapachach. Ze względu na swój atrakcyjny wygląd i woń, przyciągają do siebie owady, w tym także pszczoły. Roślina miododajna charakteryzuje się długim okresem kwitnienia.

Nasze podstawowe wartości kierują naszym postępowaniem - zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. W tym ciągle zmieniającym się świecie rolnictwa nasze podstawowe wartości są niezmienne.

Ciekawostki